Címlap Asztalitenisz
FIGYELEM!
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View Privacy Policy

Asztalitenisz

2011. ÉVI ASZTALITENISZ „SPORTFÓLIÓ KUPA”

2011. november 13-án, új helyszínen, a Gyöngyös Városi Sportcsarnokban került megrendezésre a Sportfólió Kupa a Gyöngyös Városi- és Körzeti Asztalitenisz Szövetség rendezésében. A megmérettetésen összesen tizenkét egyesület 49 játékosa indult hét kategóriában. A Vámosgyörk SE szép eredményt ért el egyéniben három harmadik helyezést és csapatban az előkelő második helyet sikerült megszerezni.

 

Eredmények:

 

Újonc (1998) leány egyéni:

 

1. Domoszlai Anna (Jámbor Vilmos Ált. Isk. Recsk)

2. Meszesi Csenge (Visontai ASE)

3. Habók Dorka (Domoszló SK)

és Köles Noémi (Domoszló SK)

 

Újonc (1998) fiú egyéni:

 

1. Valakovics Bálint (Hatvani Econovum Akadémia Lokomotív SE)

2. Veres Balázs (Vámosgyörk SE)

3. Pál Balázs (Hatvani Econovum Akadémia Lokomotív SE)

és Veres Szabolcs (Vámosgyörk SE)

 

Serdülő (1996) leány egyéni:

 

1. Juhász Anna (Hatvani Econovum Akadémia Lokomotív SE)

2. Domoszlai Anna (Jámbor Vilmos Ált. Isk. Recsk)

3. Köles Noémi (Domoszló SK)

és Meszesi Csenge (Visontai ASE)

 

Serdülő (1996) fiú egyéni:

 

1. Németh Bence (Pásztói AC)

2. Madácsi Tamás (Egri ÁFÉSZ SC)

3. Herczeg Tamás (Visontai ASE)

és Veres Balázs (Vámosgyörk SE)

 

Női egyéni:

 

1. Kovács Kinga (Egri ÁFÉSZ SC)

2. Juhász Anna (Hatvani Econovum Akadémia Lokomotív SE)

3. Ördögné Medve Edit (Vámosgyörk SE)

 

Férfi egyéni:

 

1. Török Gábor (Aszódi Szabadidő SE)

2. Csupek Andrej (Lőrinci AC)

3. Tarsoly Dániel (Lőrinci AC)

és Vályogos Imre (Domoszló SK)

 

Páros:

 

1. Csupek Andrej-Vályogos Imre (Lőrinci AC / Domoszló SK)

2. Tarsoly Dániel-Török Gábor (Lőrinci AC / Aszódi Szabadidő SE)

3. Arató János-Bánszki Ferenc (Pásztói AC)

és Papp István-Sándor László (Karácsondi SE)

 

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

Ide kattintva pedig a heves megyei fiú ranglista tekinthető meg.

 
Veterán asztalitenisz bajnokság

Andornaktályán 2011. 10.  22.-én került megrendezésre a 2011 évi veterán asztalitenisz bajnokság.

A vámosgyörki csapat 2 harmadik helyezéssel térhetett haza.

 

Eredmények:

 

I. korcsoport (40-49 éves):

 

1. Sándor László (Karácsondi SE)

2. Vályogos Imre (Domoszló SK)

3. Csupek Andrej (Lőrinci AC)

és Papp István (Karácsondi SE)

 

II. korcsoport (50-59 éves):

 

1. Bánkuti Gábor (Egri ÁFÉSZ SC)

2. Szeredi Zoltán (Laguna Kft. SC Andornaktálya)

3. Gyóni György (Vámosgyörk SE)

 

III. korcsoport (60+):

 

1. Herle István (Lőrinci AC)

2. Lendvay Albert (Laguna Kft. SC Andornaktálya)

3. Józsa Tamás (Vámosgyörk SE)

és Kis Miklós (Eger)

 

Páros:

 

1. Csupek Andrej-Vályogos Imre (Lőrinci AC / Domoszló SK)

2. Papp István-Sándor László (Karácsondi SE)

3. Bánkuti Gábor-Penderik Gábor (Egri ÁFÉSZ SC)

és Herle István-Nagy József (Lőrinci AC)

 

Gratulálunk a helyezetteknek.

 


vamosgyork.hu, Powered by Joomla!